tarifikačný program atu


Prejdi na obsah


Ako získať Atu

Plná verzia Atu-Euro, ver 3.30

Ak máte záujem o program Atu, obráťte sa na niektorého z predajcov
telekomunikačnej techniky vo Vašom regióne. Inštalácia programu nie je vždy jednoduchá a predajca Vám program určite kvalifikovane nainštaluje. Ak ste presvedčený, že inštaláciu programu - vrátane prepojenia s pobočkovou ústredňou - zvládnete, môžete si program objednať aj priamo u nás, využite stránku kontaktov.

Update

Pre užívateľov verzie 3.00 a vyššej, je k dispozícii bezplatný update. Stiahnite si príslušný súbor zo stránky downloadu, verziu UPDATE pre autorizovanú inštaláciu.


Upgrade z verzie 3.00 - 3.2X

Pre užívateľov verzie vyššej ako 3.00, ale nižšej ako 3.30 je pripravený upgrade Atu-Euro 3.30 za symbolickú cenu. Stiahnite si príslušný súbor zo stránky downloadu, verziu UPGRADE pre verziu 3.X. Program nainštalujte do pôvodného adresára, teda presne tam, kde ste mali aj pôvodnú verziu Atu. Po spustení Vás program vyzve k autorizácii, túto výzvu však môžete preskočiť a program si vyskúšať. Ak dospejete k názoru, že upgrade pre Vás má zmysel a chcete si ho zakúpiť, potom pri výzve k autorizácii kliknite na tlačítko 'Autorizácia E-mailom'. Program odošle žiadosť o autorizáciu so všetkými potrebnými údajmi. Na tento mail Vám odpovieme a pošleme zálohovú faktúru vo formáte PDF. Po uhradení faktúry Vám pošleme autorizačný kód a originál faktúry.


Upgrade z verzie 2.XX

Užívatelia starších verzií majú nárok na cenovo výhodný upgrade. Upgrade pre staršie verzie však nie je možné inštalovať automaticky, upgrade pre tieto verzie pripravujeme individuálne. Ak máte o takýto produkt záujem, obráťte sa na nás, využite stránku kontaktov.


Zpäť na obsah | Zpäť na hlavné menu